Turniej Małego Powstańca

Turniej rozpocznie się 31.07. o godzinie 8.30 zbiórka na miejscu na godzinę 8.00. Codziennie na turniej będziemy dojeżdżać pociągiem Kolei Mazowieckiej.

W środę wyjazd ze stacji Kobyłka Ossów o godz. 7.21. Zbiórka na godzinę 7.05.  wysiadamy na dw. Wileńskim  i tam przesiadamy się w tramwaj numer 6. Powrót w środę na godzinę około 15.15 (na Kobyłka Ossów).

W czwartek wyjazd o godzinie 10.16. z Kobyłki Ossów (zbiórka 10.00) powrót około godziny 19.00- 19.30 - na stacji Ossów. W czwartek zakończy się faza grupowa turnieju po której będzie Piknik Powstańczy:

17.00 – Godzina „W” – uroczysta syrena, symbolizująca rocznicę wybuchu Powstania
Warszawskiego, minuta ciszy, złożenie kwiatów pod pomnikiem Małego Powstańca (ul.
Podwale)
17.30 – Piknik powstańczy – żołnierska zupa i gorąca kiełbasa z rożna dla wszystkich,
zawody sportowe z nagrodami na tle muzyki powstańczej, stanowiska ekspozycyjne Policji,
Straży Pożarnej oraz Jednostki Wojskowej 4198 (dziedziniec stadionu).

W piątek wyjazd o 8.06 z Kobyłki Ossów (zbiórka 7.50) powrót do kobyłki około godziny 14.30.

Codzienny czas przejazdu z kobyłki na stadion Polonii i z powrotem będzie trwał około 45 minut.

W każdym dniu jeżeli będzie taka potrzeba mogę kogoś na stację podrzucić lub po powrocie odwieźć do domu. Jeżeli ktoś chce może na turniej dojechać własnym transportem. W każdym dniu jedziemy od razu ubrani w stroje meczowe. W plecaku: korki ochraniacze woda do picia, ortalion przeciwdeszczowy, coś do przegryzienia (kanapka banan batonik) można wziąć kieszonkowe, ja zbieram od każdego uczestnika po 20 zł, bilety na pociąg i tramwaj kupujemy we własnym zakresie. OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY ZE SOBĄ LEGITYMACJE SZKOLNE.

W razie pytań lub wątpliwości proszę do mnie dzwonić.

Pozdrawiam trener