Informacje reorganizacyjne

Rodzice w klubie jest dużo zmian jako trener rocznika zostałem poproszony o udostępnienie następnego tekstu.:

Po pierwsze powstał nowy regulamin podpisanie deklaracji jest równoznaczne z podpisaniem i przestrzeganiem regulaminu. Regulamin   można znaleźć regulamin na stronie mkswicherkobylka.pl w zakładce KLUB lub w aktualnościach pod hasłem regulamin. Ważną zmianą w regulaminie jest  niestety podwyżka składki do 110zl i to ze płatna będzie jako „składka członkowska” ( w tytule) do 10 każdego miesiąca (płatne z góry) bo była to wcześniej „darowizna” i chyba sporo osób w klubie w związku z tym nie uważało ze musza to płacić w terminie i było z tym sporo kłopotu. Podwyżka jest dlatego po zmianach z umowami np trenerów doszło nam sporo podatków a drożeje i transport , nie wspominając o halach czy np długach do spłaty po poprzednim zarządzie . Rozdam deklaracje chłopcom trzeba je wypełnić i dostarczyć do mnie do końca tygodnia ważne jest to ze podpisana deklaracja wiąże się z akceptacja regulaminu. Sprawa nr 2 jest taka ze na info obozowe trzeba jeszcze chwile poczekać bo pojawiła się fajna opcja tyle ze potrzebna nam do tego p Burmistrz z która będziemy w tym tygodniu i pewnie w przyszłym tygodniu przedstawione zostaną dwie opcje obozowe. Termin na bank drugi tydzień ferii niedziela - niedziela. Treningi zostają poniedziałek, wtorek  16:30 -18:00 oraz czwartek 18.00-19.30 . Nowe osoby które pytały o numer konta on jest wraz z tytułem wpłaty i kwotami w regulaminie.

Pozdrawiam Trener oraz zarząd klubu