Trochę informacji

1. W wakacje nie jedziemy w tym roku na obóz. Zamiast tego będą treningi dochodzeniowe w pierwszych dwóch tygodniach lipca i w ostatnim tygodniu sierpnia.

2. W czerwcu szykuję wyjazd na turniej w dniach 14-16 czerwca w mrągowie dokładne koszty będą znane bliżej połowy kwietnia. Na turnieju będzie gra po 8+bramkarz. Wstępnie zgłosiłem 2 drużyny. Kto już jest zdecydowany może mi wysłać sms "mrągowo jadę".

3. Zamawiamy nowe stroje treningowe. Koszt stroju (długi dres i krótki dres + nadruk numerów) to 230 zł. W najbliższy piątek będę zbierał jeszcze rozmiary plus finalnie w trakcie treningów rozdzielimy numery tak żeby każdy z chłopców miał swój numer. Kto jest zainteresowany kupnem stroju proszę o sms "zamawiam strój". Stroje będą mogły również nam służyć jako stroje meczowe (z posiadanych przeze mnie informacji klub w najbliższym czasie ma dla nas zamówić nowy komplet strojów meczowych).

4. W najbliższy weekend rozpoczynamy rozgrywki ligowe. Powołania na mecz chłopcy będą słyszeć najpierw na treningu we wtorek następnie listę powołanych będzie można sprawdzić na naszej stronie internetowej (wyjątkiem jest ten tydzień trening odwołany z powodu nagłego załamania pogody). Bardzo proszę o informowanie mnie o planowanej obecności lub nieobecności najpóźniej do czwartku wieczorem danego tygodnia abym miał czas na zmiany w listach powołanych chłopców na mecz.

5. Ze zbieranych pieniążków na turnieje, na obóz w hiszpanii i innych wydarzeń zostało mi 322 zł pieniążki przeznaczę (jeśli to wam nie przeszkadza) na kupno nowych piłek treningowych dokładny koszt piłek będę znał na początku następnego tygodnia jeżeli będzie potrzeba dozbierania jakiejś sumy to was o tym poinformuję.

6. Bardzo proszę o kulturalny doping w trakcie meczu. O nie wywieranie presji na sędziego, dzieci oraz trenera, niestosowanie się do tych zasad będzie skutkowało ściąganiem zawodnika z boiska!!!

7. Powołania na mecze. Przypominam że za powołania odpowiada trener!!!!! Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości nie zgadza się z powołaniem zawsze może ze mną porozmawiać.

8. Badania lekarskie i legitymacje. Na każdym meczu należy mieć ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości. przed startem ligi potrzebuję zobaczyć aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do gry w piłkę nożną.

W razie wątpliwości lub pytań proszę do mnie dzwonić lub pisać sms.

Pozdrawiam Trener