Hiszpania: informacje szczegółowe!

Hiszpania: informacje  szczegółowe!

Przed podróżą: we wtorek na ostatnim treningu będę zbierał:

karty ekuz

dokumenty tożsamości dzieci (dowód osobisty lub paszport)

pieniążki 45 euro plus 50 zł

Wyjeżdżamy 24.01.2019 o 5.00 rano autobus będzie podstawiony na 4:30 zostanie przeprowadzona kontrola przez policję (jeden z rodziców - Marcin Dawidowski zgłosi prośbę o przeprowadzenie kontroli) dlatego proszę o to aby Państwo dodatkowo tego nie robili, numer rejestracyjny autobusu SGL RA39 (można sprawdzić autobus na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl)

Wyjeżdżamy z wichru: Ul. Napoleona 2A, Kobyłka

Do autobusu zabieramy mały plecak podręczny: suchy prowiant na podróż, woda/sok (żadnych napojów typu oshee lub gazowanych), coś na chorobę lokomocyjną, chusteczki, ze słodyczy mogą być batoniki, krakersy, paluszki, ciastka, (ŻADNYCH chipsów) lecz w nie zbyt dużych ilościach, torebka foliowa na ewentualne wymioty, pieniążki (kieszonkowe na wyjazd maksymalnie 80euro minimum 40 euro plus około 30 złotych).

Po drodze zatrzymamy się na ciepły obiad ....(tę informację jeszcze uzupełnię).......... poza tym będziemy mieli na podróż dla chłopców suchy prowiant owoce oraz wodę.

Jedziemy w kurtkach zimowych czapkach szalikach i rękawiczkach!!

Do luku bagażowego pakujemy dużą torbę w którą zabieramy:

- sprzęt treningowy: kilka par getrów, ochraniacze, korki (trenujemy na prawdziwej trawie!), szutrówki, dresy, t-shirty sportowe, krótkie spodenki, odzież termiczną (w razie spadku temperatury), kto ma zabiera ze sobą zimową odzież treningową

- odzież wierzchnią 1-2 komplety w tym ciepła bluza, bielizna, skarpetki, klapki, buty do chodzenia

- kąpielówki (jeżeli będzie taka możliwość to wybierzemy się na kryty basen)

- kosmetyki: żel pod prysznic, pasta do zębów, dezodorant, papier toaletowy, chusteczki, szczoteczka do zębów .

- ręcznik jeden większy i jeden mniejszy, pidżama, ulubiona maskotka poduszka do spania jak ktoś potrzebuje

- leki (jeżeli ktoś bierze jakieś leki to do leku przytwierdzona karteczka z opisem dawkowania, i do mnie informacja przed wyjazdem) paracetamol lub ibuprofen w zawiesinie dla dzieci, coś na chorobę lokomocyjną na powrót.

- można wziąć swój telefon, karty, grę planszową.

Zakwaterowani będziemy w hotelu Surf-Mar (hotel czterogwiazdkowy)

adres:

C/ Ramón Casas, 9

17310 - Lloret de Mar

Plan pobytu:

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski 5.00. Podstawienie o godzinie 4:30. Kierunek Lloret De Mar.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Lloret de Mar około godziny 11.00 – 12.00. Następuje zakwaterowanie w hotelu. Spacer po mieście. Pobyt zaczyna się obiadem. Kolacja.

DZIEŃ 3: Śniadanie. Trening w godzinach 8:45-10:15 boisko numer 12. Obiad. Trening w godzinach 14:30h a 16:00h boisko numer 12. Kolacja

DZIEŃ 4: Śniadanie. Trening w godzinach 8:45-10:15 boisko numer 12. Obiad. Trening w godzinach 14:30h a 16:00h boisko numer 12. Kolacja

DZIEŃ 5: Śniadanie. Trening w godzinach 8:45-10:15 boisko numer 12. Obiad. SPARING XEF LLORET 17:15 ROCZNIK 2008. Kolacja

DZIEŃ 6: Śniadanie. Trening w godzinach 8:45-10:15 boisko numer 12. Obiad. Trening w godzinach 14:30h a 16:00h boisko numer 12. Kolacja

DZIEŃ 7: Śniadanie. Całodniowa Wycieczka do Barcelony. W zamian za obiad prowiant. Zwiedzanie Sagrada Familia, Port Vell, Stadion Camp Nou. Powrót na kolację.

DZIEŃ 8: Śniadanie. Trening w godzinach 8:45-10:15 boisko numer 12. Obiad. Po obiedzie wycieczka do Tossa De Mar. Kolacja

DZIEŃ 9: Wymeldowanie z hotelu do godziny 10.00. Pobyt kończy się śniadaniem.

DZIEŃ 10: powrót do Polski około godziny 10.00 ( w zależności od godziny wyjazdu)

W planach jest jeszcze wyjazd na mecz futsalu (w najwyższej klasie rozgrywkowej w hiszpanii ustalane są szczegóły), miniturniej piłki plażowej.

*Plan może ulec zmianie (w szczególności dni sparingowe, wycieczkowe oraz wyjazd na mecz FC Barcelona)

Na razie tyle:)) W razie wątpliwości/pytań proszę do mnie dzwonić!!!

Pozdrawiam Trener